top of page
Contact

Minu lugu

Olen terve elu olnud seotud erinevate spordialadega. 

Suurem läbimurre treeningmaailma tuli aga peale kaitseväge, kus minu füüsiline vorm oli peale kahte aastat diivanil lösutamist alla igasuguse arvestuse. Kuna sellest istuvast eluviisist tekkisid terviseprobleemid, hakkasin ma kiiremas korras tegelema jõutreeninguga. 
 

Tulemuste nägemine ja tervise paranemine andsid motivatsiooni jätkata. Sealt tekkis mul ka soov teisi aidata. 2019 läbisin IntensivePT personaaltreenerite koolituse (tase 4), samuti kogesin aastal 2021 Tallinna Ülikooli Kehakultuuri erialal üliõpilase elu.


Olles teinud ise läbi suure muutuse oma elustiilis ja tuues oma kehakaal alakaalust normaalkaalu, tean, mida tunneb inimene, kes läbib sama teekonda. 
 

Nüüdseks olen kombineerinud kolm erinevat südamelähedast spordiala: keharaskusega treeningud (kalisteenika), jõusaalitreeningud ja korvpall. Alates 2022. aasta lõpust tegutsen täiskohaga eratreenerina, andes trenne nii erinevates klubides Tallinnas kui online'is.

IMG_8830_edited.jpg

Minu moto: tegemist on maratoniga. Ka ainult üks samm edasi on parem kui paigal seista.

Klientide tagasiside

"Steven on suurepärane treener, kes oskab motiveerida ja toetada seal, kus vaja, ning nõuda rohkemat, kui näeb, et oled selleks suuteline. 

​Trennid Steveniga on aidanud mu kehalisele arengule märgatavalt kaasa ja motiveerinud rohkem pingutama ka muudes trennides."​

– Simo, klient alates jaanuar 2023

Tahad trenni tulla, toitumis-
või treeningkava?
Kirjuta mulle.

Aitäh kirjutamast! Vastan esimesel võimalusel.

bottom of page